Вітання з Днем незалежності України!
24.08.2024

Професіональна футбольна ліга України вітає всіх громадян України з Днем її незалежності.

Шановні друзі!

Сьогодні ми відзначаємо головне державне свято - День незалежності України. Саме в цей день 33 роки тому наша держава проголосила про свою Незалежність на весь світ, отримала визнання від усіх країн, членство в шанованих міжнародних організаціях, стала гідним учасником світових процесів розвитку та порозуміння.

Для нас, народу України, цей день - час можливостей і надії на світле майбутнє. Час гордості за державу, про яку мріяли багато поколінь українців, боролися за неї та робили все можливе, щоб ми втілили в реальність вікопомну мрію.

Нині, коли віроломне вторгнення ворога поставило складні завдання по виживанню нашого народу та державності, мужність Захисників і Захисниць України надихає нас та переконує, що попереду в нашої Батьківщини - світлі, мирні часи праці та розвитку, з кожним днем ми наближаємо Перемогу та щастя нашого народу.

Від усієї душі вітаємо Україну та весь наш народ і бажаємо швидшого настання миру та щастя для наших стражденних людей. Віримо в Україну та українців, кожен день працюємо на Перемогу та майбутнє багатьох поколінь. І футбол тут - той вид спорту, через який ми можемо викликати гордість і радість у нашого народу, свій національний чемпіонат - один із атрибутів незалежності та важлива частка міжнародної інтеграції України.

Слава Україні! Героям слава!
 

З повагою,

президент Професіональної футбольної ліги України
Олександр Каденко

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Визначено розклад матчів четвертого туру Першої ліги

Рішення Адміністрації ПФЛ

Новини Другої Ліги

MATCHDAY! Друга ліга. Перший тур. Анонс гри в понеділок

Сьогодні матчем на Київщині завершиться стартовий тур

Новини Першої Ліги

MATCHDAY! Перша ліга. Другий тур. Анонс матчу в Петровому

Сьогодні пройде заключний матч туру

Новини Другої Ліги

MATCHDAY! Друга ліга. Перший тур. Анонс трьох матчів

Сьогодні пройде передостанній ігровий день туру