ЮКСА та Звягель — учасники Першої ліги сезону 2024/25
08.06.2024

ПФЛ вітає всіх учасників 34-го сезону Першої ліги України з футболу, в тому числі - переможців плей-оф

Сезон 2023/24 в усіх лігах зберігав інтригу до останнього, а гідним завершенням захоплюючих змагань цього турнірного відрізку стали матчі Плей-оф ПФЛ за місця в Першій лізі. В захоплюючій боротьбі з результативністю 2,75 голів у середньому за гру було визначено останніх учасників чемпіонату України наступного сезону. Вакансії в Першій лізі зайняли новачки - ЮКСА (Тарасівка, Київська область) та ПФК Звягель (Житомирська область), які виграли в Металурга (Запоріжжя, Запорізька область) та ФК Хуст (Закарпатська область).

Дозвольте висловити вдячність командам за участь у стикових матчах Плей-оф і привітати переможців із підвищенням у класі. Усім чотирьом колективам бажаємо успіху в сезоні 2024/25 та гарного міжсезоння й плідної роботи на зборах. Ігрова програма сезону 2023/24 виконана, обмін між лігами відбувся, визначені всі переможці та призери. Дякуємо кожному та кожній, усім Захисникам, ЗСУ та Силам Оборони України за можливість провести футбольні змагання всеукраїнського рівня в наш важкий час.

З повагою,
президент Професіональної футбольної ліги України
Олександр Каденко

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Формат сезону 2024/25: як гратимуть Перша та Друга ліги

Серед інших питань на Конференції ПФЛ визначалися з форматом проведення турніру на новий сезон. Є нововведення.