MATCHDAY! Перша ліга. Другий етап. Шостий тур. Старт у п'ятницю в Ужгороді

Сьогодні починається друге коло другого етапу змагань

26 квітня. 12.30. «Авангард». м. Ужгород

Металіст – Кремінь

Арбітриня: Софія Причина (Львівська область) провела 4 гри у Першій лізі.

Дискваліфіковані: Бусько – немає.

Зустріч шостої та останньої команд групи. Металіст в минулому турі перервав свій безпрограшний серіал і зазнав гостьової поразки від Чернігова. Це перша поразка харків’ян ще з осені. Підопічні Андрія Аніщенка в разі перемоги можуть залишити зону перехідних ігор з клубами Другої ліги. Кремінь в минулій грі вдома порівно поділив очки з Нивою. Команда з Кременчука, набравши три очки, може залишити дно турнірної таблиці своє групи.

• 250-й матч Металіста у Першій лізі.
  • Кремінь може забити 100-й гостьовий гол у Першій лізі (ще 2 м’ячі).
  • Безвиграшна серія Кременя у Першій лізі триває 8 ігор: 3 нічиї та 5 поразок, а безгольова – 351 хвилину.
  • 50-й матч у Першій лізі може провести Денис Підручний (Металіст).

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на YouTube-каналі Професіональна футбольна ліга

Сомов: попереду у Дружби три фінали

Герой 27-го туру у Другій лізі Іван Сомов поділився враженнями від розгромної перемоги над Карпатами-2 (5:2).

Новини ПФЛ

LIVE! Сьогодні пройде жеребкування матчів плей-оф за право участі у Першій лізі

У Будинку футболу визначаться господарі матчів плей-оф

Новини ПФЛ

Тренерський ракурс. Циткін і Здирко – найкращі тренери минулого ігрового вікенду

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу аналізує підсумки матчів чергового туру Першої і Другої ліг