Климовський: осінню частину Кремінь провів посередньо
16.01.2024

Ігор Климовський очолив Кремінь по ходу осінньої частини сезону

Фото: ФК Кремінь


Головний тренер Кременя Ігор Климовський проаналізував підсумки першої частини сезону. Нагадаємо, що колектив із Кременчука фінішував у Першій лізі на восьмому місці у групі Б, а Климовський очолив команду після дев'ятого туру.

- Насамперед хочу подякувати ЗСУ за можливість працювати, - сказав клубній пресслужбі Климовський. - Вболівальникам хочу побажати терпіння. Вірте у нашу команду. Сподіваюся, що навесні Кремінь гратиме набагато краще.

Підсумки півріччя

- Виступами своїх підопічних залишився незадоволений. Ми багато пропускаємо і мало забиваємо. Складно когось із футболістів виділити. Найбільше забив Галоян, а інші зіграли досить посередньо. У нас всього два вінгери, тому на цій позиції конкуренції немає.

Плани на міжсезоння

- Команда в грудні вже встигла провести двотижневий збір. Підготовка стартувала 15 січня.  Місце зимових зборів - рідний Кременчук. Підготовка до весняної частини сезону пройде в кілька етапів.

Кадрова ситуація

- Хочеться мати у своєму розпорядженні по два-три футболісти у кожну лінію. Будемо виходити із своїх можливостей, але новачки мають бути на голову сильніші за тих гравців, які у нас є, - підкреслив Ігор Климовський.

 

Офіційний м’яч ПФЛ
SELECT
Офіційний партнер Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24
Quick Power
Офіційний медіа-партнер Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24
UWN

 

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Гол зі своєї половини, «Анкара» як у Ямаля, бісіклета: усе найвидовищніше за півріччя Другої ліги (відео)

Найкрасивіші голи Другої ліги ПФЛ за перше півріччя сезону 2025/26 – у добірці

Новини ПФЛ

ПФЛ визначила графік заявки команд на весняну частину сезону 2025/26

Визначилися дати

Новини Першої Ліги

Чорний: Чернігів не збирається зупинятися на досягнутому у VBET Першій лізі (відео)

Наставників "тигрів" про осінню частину сезону

Новини Першої Ліги

Скіцько: ЮКСА готова до виходу в УПЛ

Віцепрезидент ЮКСА Василь Скіцько відповів на питання клубної пресслужби