Шищенко: задоволений ставленням гравців Буковини до тренувального процесу
09.07.2025

Сергій Шищенко прокоментував черговий спаринг команди

Фото: ФК Буковина


Головний тренер Буковини Сергій Шищенко прокоментував контрольний поєдинок «жовто-чорних» на літніх зборах, у якому чернівчани здобули розгромну перемогу над футбольним клубом Ужгород з рахунком 5:0.

- Сергію Юрійовичу, вітаємо з другою поспіль впевненою перемогою. Як оціните сьогоднішній спаринг?

- Можна сказати, що гру варто розділити на два різних відрізки. Мені більше сподобалося, як грала команда у першому таймі. Ми були більш організовані, більш дисципліновані. У другому таймі ми грали більше на емоціях, і в деяких моментах бракувало дисципліни, яку я хочу бачити. Але я вдячний хлопцям за те, що вони виконували мої вимоги, виконували на полі те, що я хотів побачити як у першому, так і в другому таймі. Я задоволений діями гравців і результатом, але є проблеми та деякі нюанси, які потрібно виправляти. 

- Поки багато забиваємо і водночас не пропускаємо. Це вже певна тенденція чи не варто робити висновки з контрольних матчів?

- Я згоден, що ми дуже багато забиваємо і водночас не пропускаємо, але контрольні матчі – це контрольні матчі. Найголовніше, щоб таке ж було і в офіційних поєдинках. Я дуже задоволений атакувальними діями, задоволений грою в обороні. Але деякі проблеми сьогодні були, тому що ми більше грали на м'ячі. Коли більше контролюєш м’яч, то це провокує швидкі контратаки суперника. І сьогодні десь 3-4 швидкі контрвипади суперника були дуже небезпечні. Тому нам це треба виправляти і показувати ще більш агресивну гру, ще більш дисципліновану гру, і загалом підвищувати якість. У цьому напрямку ми працюємо. Днями ми тренували атакувальні дії. Працювали окремо і захисники, і нападники, і атакувальні гравці. Тому я дуже задоволений ставленням хлопців до тренувального процесу. І це ми бачимо в контрольних матчах, адже багато з того, що ми напрацьовуємо, вдається втілити на полі. 

- Сьогодні через погодні умови довелось змінювати місце і час проведення поєдинку з «Ужгородом». Чи це якось вплинуло на команду та як клуб вийшов із цієї ситуації?

- Ми дуже швидко відреагували на цю ситуацію. Менеджмент клубу спрацював оперативно, і я хочу подякувати футбольному клубу «Минай», який надав свою арену для цього матчу. Велика подяка їм за це. Це рівень організації, адже так і має бути. Це ніяк не вплинуло на команду, оскільки ми були готові до різних обставин і подій, враховуючи погоду. Дякую хлопцям, що, попри півторагодинну дорогу, вони зіграли дуже добре й упоралися із ситуацією.

 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами bukfc.com

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Демський: поразка від Чайки – найбільш болюча для Ребела серед професіоналів

В.о. головного тренера Ребела - про останній матч та плани на майбутнє

Новини Першої Ліги

MATCHDAY! Анонс перенесеного матчу 13 туру

Сьогодні увага до матчу в Чернігові

Новини ПФЛ

Нагороди для найкращих! ПФЛ відзначила лауреатів жовтня

Локомотив, Атлет, Полісся-2, Буковина, Агробізнес – серед найкращих

Новини Другої Ліги

Гуськов: Хохлов заслужено отримав звання тренера туру

Герой 20 туру Другої ліги - Олександр Гуськов із Чайки