Костик: Куликів-Білка потребує підсилення взимку
18.12.2024

Костик відповів на питання журналістів

Фото: ФК Куликів-Білка


Головний тренер Куликів-Білки Богдан Костик проаналізував дебютне півріччя для своєї команди на професіональному рівні, поділився планами та зимове міжсезоння та поділився амбітними завданнями.

Підсумки півріччя

- Ми приймаємо результат таким, яким він є, - говорить Костик. - Могли виступити краще, десь недобрали декілька очок, але ми приймаємо нинішню турнірну таблицю, можна сказати, як робочу. Є над чим працювати, потрібно серйозно підготуватись взимку і однозначно підсилити команду.

- Напевно, один з найкращих матчів саме з погляду структури гри – це виїзний поєдинок проти Полісся-2 (2:1). Хоча у першому турі ми перемогли житомирську команду з рахунком 3:0, але нам там трішки пощастило, бо дуже багато моментів створив суперник. При підготовці до другого матчу з Поліссям-2 ми все це врахували і тому заслужено перемогли. Цей поєдинок можна занести до активу.

Плани на міжсезоння

- Після останнього матчу на «Відкритому турнірі ПФЛ» з Колосом-2 команда пішла у відпустку і збереться 5 лютого. Будемо готуватися вдома, а останній міні-етап підготовки плануємо провести за межами Львова. Це буде безпосередня підготовка до першого матчу весняної частини сезону у Другій лізі. Перший контрольний матч запланований на 17 лютого з волочиським Агробізнесом, а 25 лютого – з Нивою (Тернопіль). Є ще домовленість про спаринг з сумською Вікторією.

Фото: ФК Куликів-Білка


Кадрова ситуація

- Наразі команду залишив півзахисник Богдан Іванченко. Щодо інших –  поки не можу сказати. Звичайно, зміни будуть. Ми зараз дуже активно працюємо над підсиленням команди, з деякими знаходимось в переговорному процесі і як будуть підписані контракти, то тільки тоді зможемо повідомити офіційно. Декілька футболістів піде з команди, це робочий процес. Хтось не спрогресував, хтось не дотягує до цього рівня, хоча ми намагалися дати можливість всім себе проявити, але не всі цим шансом скористався.

Завдання на весну

- Безумовно, хочеться підвищитися у класі. Ми працюємо над цим, але про це ніде гучно не заявляємо. Ми будемо рухатися від матчу до матчу, тим паче, залишилось зіграти не так багато, а відрив від перших двох команд на таку дистанцію – суттєвий (п’ять очок). Але ми все рівно будемо налаштовувати футболістів виконати завдання вже цього сезону.

 

Песслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини ПФЛ

ПФЛ визначила графік заявки команд на весняну частину сезону 2025/26

Визначилися дати

Новини Першої Ліги

Чорний: Чернігів не збирається зупинятися на досягнутому у VBET Першій лізі (відео)

Наставників "тигрів" про осінню частину сезону

Новини Першої Ліги

Скіцько: ЮКСА готова до виходу в УПЛ

Віцепрезидент ЮКСА Василь Скіцько відповів на питання клубної пресслужби

Новини Першої Ліги

Шищенко: помітно, що футболісти хотіли якнайшвидше повернутися до роботи

Наставник Буковини про початок зборів